Kampfakta Lar Padilha cup 2007

Reglene var i korte trekk:

1 x 25 min i puljespill, 1 x 35 i sluttspillet.
Straffe på 5. frispark.

Dommere for dagen var Omar Rafiq / Arslan Hussein og Robert Hisdal / Eirik Mella.
De dømte en pulje hver. Omar / Arslan dømte sluttspillet.

Pulje A

Julegløgg - Hajduk Bergen 1-0

1-0 (selvmål) 19.12 min

Beste keeper: Amund Tveien (Hajduk Bergen)
Beste utespiller: Mats Wedervang (Julegløgg)

--------------------------------------------------

Nidaros - Hajduk Bergen 2-1

1-0 Runar Skippervik 8.19 min
2-0 Truls Skar Helland 15.27 min
2-1 Truls Nordstrand Jacobsen 18.45 min

Beste keeper: Lars Erik Hempkins (Nidaros)
Beste utespiller: Stian Reinertsen (Nidaros)

--------------------------------------------------

Julegløgg - Nidaros 0-1

0-1: Truls Skar Helland 12.35 min

Beste keeper: John Are Brue (Julegløgg)
Beste utespiller: Morten Ravlo (Nidaros)

--------------------------------------------------

Hajduk - Julegløgg 0-3

0-1: Mats Wedervang 4.30 min
0-2: Stig Hopsdal 6.43 min
0-3: Stig Hopsdal 15.57 min

Beste keeper: Svein Brede Mella
Beste utespiller: Stig Hopsdal

--------------------------------------------------

Nidaros - Hajduk 7-0

1-0: Runar Skippervik 2.47 min
2-0: Morten Ravlo 4.02 min
3-0: Truls Skar Helland 7.27 min
4-0: Morten Ravlo 15.26 min
5-0: Bjørn Martin Saur 17.59 min
6-0: Truls Skar Helland 18.42 min
7-0: Runar Skippervik 19.25 min

Beste Keeper: Lars Erik Hempkins
Beste utespiller: Truls Skar Helland

--------------------------------------------------

Nidaros - Julegløgg 2-3

0-1 Andre Haaland 5.47 min
1-1 Truls Skar Helland 9.33 min
1-2 Stig Hopsdal 12.56 min
1-3 Mats Wedervang 14.07 min
2-3 Anders Mordal 17.20 min

Beste Kepper: John Are Brue
Beste Utespiller: Mats Wedervang

--------------------------------------------------

Sluttstilling pulje A

Nidaros43 0 1 12-04 9
Julegløgg43 0 1 07-03 9
Hajduk40 0 4 01-13 0

--------------------------------------------------

Pulje B

KappaKameratene - Team Betong 5-0

1-0: Stian Kristoffersen 6.47 min
2-0: Stian Kristoffersen 12.01 min
3-0: Stian Kristoffersen 14.44 min
4-0: Rodrigo 21.15 min
5-0: Øyvind Risjord: 24.43 min

Beste Keeper: Ivar Hapalahti
Beste Utespiller: Stian Kristoffersen

--------------------------------------------------

Haugerud vs Solør 0-1

0-1: Hans Espen Jordhøy

Beste Keeper: Vidar Anzjøn
Beste Utespiller: Hakija Hrnic

--------------------------------------------------

KappaKameratene - Haugerud 1-4

0-1: Øystein Nergård 8.08 min
1-1: Stian Kristoffersen 10.55 min
1-2: Øystein Nergård 15.42 min
1-3: Tony Donato 18.36 min
1-4: Helge Heen 23.06 min

Beste Keeper: Tom Rudberg
Beste Utespiller: Øystein Nergård

--------------------------------------------------

Team Betong - Solør 5-2

1-0: Kim-David Hunstok 2.14 min
1-1: Finn Aagaard 5.27 min
2-1: Tresor Egholm 6.38 min
3-1: Tresor Egholm 13.48 min
4-1: Even Lundefaret 15.01 min
5-1: Even Lundefaret 19.37 min
5-2: Lino Fernandez 22.44 min

Beste Keeper: Christian Faye-Schøll
Beste Utespiller: Tresor Egholm

--------------------------------------------------

KappaKameratene - Solør 3-2

1-0: Helge Fadnes 4.42 min
1-1: Lino Fernandez 5.58 min
2-1: Øyvind Risjord 13.12 min
3-1: Øyvind Risjord 14.56 min
3-2: Hans Espen Jordhøy 24.32 min

Beste Keeper: Ivar Hapalahti
Beste Utespiller: Øyvind Risjord

--------------------------------------------------

Team Betong - Haugerud 2-5

1-0: Ola Dybvad Olsen jr. 3.26 min
1-1: John Rosario 4.33 min
1-2: Øystein Nergård 5.36 min
1-3: John Rosario 15.46 min
1-4: Marius Folgerø 18.02 min
2-4: Kim David Hunstok 24.06 min
2-5: John Rosario 24.52 min

Beste Keeper: Tom Rudberg
Beste Utespiller: John Rosario

--------------------------------------------------

Sluttstilling pulje B

Haugerud32 0 1 09-04 6
KappaKameratene32 0 1 09-06 6
Team Betong31 0 2 07-12 0
Solør31 0 2 05-08 0

--------------------------------------------------

Semifinaler

Nidaros - KappaKameratene 5-2

0-1: Stian Kristoffersen 4.14 min
1-1: Truls Skar Helland 11.42 min
2-1: Runar Skippervik 15.03 min
3-1: Morten Ravlo 21.58 min
4-1: Morten Ravlo 24.40 min
4-2: Rodrigo 28.36 min
5-2: Runar Skippervik 33.54 min

Beste Keeper: Lars Erik Hempkins
Beste Utespiller: Stian Reinertsen

--------------------------------------------------

Haugerud - Julegløgg 3-2

1-0: Tony Donato 4.23 min
1-1: Mats Wedervang 7.05 min
2-1: Marius Folgerø 9.52 min
3-1: Øystein Nergård 19.34 min
3-2: Andre Haaland 33.14 min

Beste Keeper: Tom Rudberg
Beste Utespiller: Marius Folgerø

--------------------------------------------------

La Grande Finale

Nidaros - Haugerud 5-0

1-0: Morten Ravlo 2.07 min
2-0: Runar Skippervik 11.33 min
3-0: Stian Reinertsen 17.20 min
4-0: Lars Erik Hempkins 31.04 min
5-0: Stian Reinertsen 34.58 min

Beste Keeper: Lars Erik Hempkins
Beste Utespiller: Runar Skippervik

--------------------------------------------------

Bestemannspremier

Turneringens Utespiller: Mats Wedervang - Julegløgg
Turneringens Keeper: Lars Erik Hempkins - Nidaros