Resultater

Resultater Lar Padilha Cup - Oppsal Arena, lørdag 14. Juni 2008

-----------------------------------------------
Pulje 1 og Pulje 2 - kl. 08.00 til 11.25
-----------------------------------------------

08.00 - Pulje 1
Kamp 1 - Bane 1 | Gossen Futsal - Larvik Futsal 4 - 2 Live
Dommer: Arslan Hussein
Kamp 2 - Bane 2 | Nord-Norge - Haugerud Futsal 1 - 1 Live
Dommer: Omar Rafiq

08.35 - Pulje 2
Kamp 3 - Bane 1 | Fyllingsdalen futsal - Horten Futsal 2 - 1 Live
Dommer: Omar Rafiq
Kamp 4 - Bane 2 | Holmlia Futsal - P.R.O.F.F. 7 - 2 Live
Dommer: Arslan Hussein

09.10 - Pulje 1
Kamp 5 - Bane 1 | Larvik Futsal - Haugerud Futsal 2 - 5 Live
Dommer: Omar Rafiq
Kamp 6 - Bane 2 | Gossen Futsal - Nord-Norge 3 - 2 Live
Dommer: Arslan Hussein

09.45 - Pulje 2
Kamp 7 - Bane 1 | Fyllingsdalen futsal - Holmlia Futsal 0 - 4 Live
Dommer: Arslan Hussein
Kamp 8 - Bane 2 | Horten Futsal - P.R.O.F.F. 8 - 2 Live
Dommer: Omar Rafiq

10.20 - Pulje 1
Kamp 9 - Bane 1 | Larvik Futsal - Nord-Norge 3 - 6 Live
Dommer: Omar Rafiq
Kamp 10 - Bane 2 | Gossen Futsal - Haugerud Futsal 0 - 5 Live
Dommer: Arslan Hussein

10.55 - Pulje 2
Kamp 11 - Bane 1 | Fyllingsdalen futsal - P.R.O.F.F. 5 - 2 Live
Dommer: Arslan Hussein
Kamp 12 - Bane 2 | Horten Futsal - Holmlia Futsal 3 - 5 Live
Dommer: Omar Rafiq

Sluttstilling Pulje 1

Haugerud Futsal 2 1 0 11-3 7
Gossen Futsal 2 0 1 7-9 6
Nord-Norge 1 1 1 9-7 4
Larvik Futsal 0 0 3 7-15 0


Sluttstilling Pulje 2

Holmlia Futsal 3 0 0 16-5 9
Fyllingsdalen futsal 2 0 1 7-7 6
Horten Futsal 1 0 2 12-9 3
P.R.O.F.F. 0 0 3 6-20 0


-----------------------------------------------
Pulje 3 og Pulje 4 - kl. 11.45 til 15.10
-----------------------------------------------

11.45 - Pulje 3
Kamp 13 - Bane 1 | Nidaros Futsal - Nordpolen FF
Dommer: Arne-Idar Johansen
Kamp 14 - Bane 2 | McD - FC Pak 4 - 0 Live
Dommer: Christian Ljosland

12.20 - Pulje 4
Kamp 15 - Bane 1 | KFUM - Oslo Futsal 4 - 0 Live
Dommer: Christian Ljosland
Kamp 16 - Bane 2 | Bergenhus Futsal - Sandefjord Futsal 3 - 1 Live
Dommer: Arne-Idar Johansen

12.55 - Pulje 3
Kamp 17 - Bane 1 | Nidaros Futsal - McD 7 - 3 Live
Dommer: Arne-Idar Johansen
Kamp 18 - Bane 2 | Nordpolen FF - FC Pak
Dommer: Christian Ljosland

13.30 - Pulje 4
Kamp 19 - Bane 1 | Bergenhus Futsal - KFUM 0 - 0 Live
Dommer: Arne-Idar Johansen
Kamp 20 - Bane 2 | Sandefjord Futsal - Oslo Futsal 6 - 3 Live
Dommer: Christian Ljosland

14.05 - Pulje 3
Kamp 21 - Bane 1 | Nidaros Futsal - FC Pak 5 - 2 Live
Dommer: Christian Ljosland
Kamp 22 - Bane 2 | Nordpolen FF - McD
Dommer: Arne-Idar Johansen

14.40 - Pulje 4
Kamp 23 - Bane 1 | Sandefjord Futsal - KFUM 2 - 7 Live
Dommer: Christian Ljosland
Kamp 24 - Bane 2 | Bergenhus Futsal - Oslo Futsal 10 - 4 Live
Dommer: Arne-Idar Johansen

Sluttstilling Pulje 3

Nidaros Futsal 2 0 0 12-5 6
McD 1 0 1 7-7 3
FC Pak 0 0 2 2-9 0
Nordpolen FF 0 0 0 0-0 0


Sluttstilling Pulje 4

KFUM 2 1 0 11-2 7
Bergenhus Futsal 2 1 0 13-5 7
Sandefjord Futsal 1 0 2 9-13 3
Oslo Futsal 0 0 3 7-20 0


----------------------------------------
Sluttspill - kl. 15.20 til ca. 19.00
----------------------------------------

15.20 - Kvartfinaler
Kamp 25 - Bane 1 | Haugerud Futsal - Bergenhus Futsal 2 - 1 Live
Dommer: Omar Rafiq
Kamp 26 - Bane 2 | Holmlia Futsal - McD 6 - 3 Live
Dommer: Christian Ljosland

16.05 - Kvartfinaler
Kamp 27 - Bane 1 | Nidaros Futsal - Fyllingsdalen futsal 2 - 4 Live
Dommer: Arslan Hussein
Kamp 28 - Bane 2 | KFUM - Gossen Futsal 4 - 3 Live
Dommer: Arne-Idar Johansen

17.10 - Semifinaler
Kamp 29 - Bane 1 | Haugerud Futsal - Holmlia Futsal 2 - 4 Live
Dommer: Dommer 1 / Dommer 2
Kamp 30 - Bane 2 | Fyllingsdalen futsal - KFUM 4 - 6 Live
Dommer: Dommer 1 / Dommer 2

18.00 - La Grande Finale
Kamp 31 - Bane 1 | Holmlia Futsal - KFUM 8 - 2 Live
Dommer: Dommer 1 / Dommer 2